Krajský přebor jednotlivců 2019

Plzeń 26. 9. – 21. 11. 2019

Letošní krajský přebor se hrál za pěkné účasti 28 hráčů a byla sehrána řada bojovných partií. Turnaje se bohužel nezúčastnila žádná žena a pouze jeden junior.

Zvítězil Radek Turner (ŠK Líně), který svým soupeřům povolil pouze dvě remízy, druhé místo obsadil  trochu překvapivě, ale zaslouženě Jiří Hodan (Petřín) a třetí se umístil Daniel Kříž (HeřNýř).

V kategorii juniorů obsadil bez konkurence v podstatě začínající šachista Václav Konjata (Košutka), v celkovém pořadí 21. místo se ziskem 4 bodů!

Kategorie seniorů měla 12 účastníků a zvítězil Josef Kohout (Loko Plzeň) se ziskem 5,5 bodu a v celkovém pořadí obsadil 8. místo.

Během turnaje který řídili rozhodčí Václavík a Bouše nedošlo ke sporům či závažným reklamacím.