2005ŠK Sokol KlatovyDomažlice
2004Sokol Plzeň I

Aktuality

• Krajský přebor družstev v bleskové hře 2021
    KP družstev v bleskové hře spořádal šachový klub Plzeň Košutka, kterého se bohužel zúčastnilo pouze pět družstev a v dvoukolové soutěži bezpečně zvítězilo družstvo Sokol Domažlice se ziskem 26,5 bodu, druhou příčku obsadilo družstvo Šakal Kozolupy 18 bodů a na třetí příčce skončil ŠK Líně B 15 bodů. Turnaj byl sehrán v přátelské atmosféře a beze sporů. Výsledky https://chess-results.com/tnr590547.aspx?lan=5
  • Los soutěží družstev
    V sobotu proběhla losovací schůze pro soutěže ŠSPK na ročník 2021/22. Vylosovaná startovní čísla jsou v příloze, rozpisy jednotlivých kol jsou na Chess-Results pod následujícími odkazy. Krajský přebor družstev I. třídy – http://chess-results.com/tnr578814.aspx?lan=5Krajský přebor družstev II. třídy – http://chess-results.com/tnr578956.aspx?lan=5Krajský přebor družstev III. třídy – http://chess-results.com/tnr577625.aspx?lan=5Regionální přebor A – http://chess-results.com/tnr577814.aspx?lan=5Regionální přebor B – http://chess-results.com/tnr578576.aspx?lan=5 Přílohy Los soutěží… Číst dále »Los soutěží družstev
  • Mistrovství Evropy seniorských družstev
    V Praze od 29. srpna do 8. září proběhlo Mistrovství Evropy seniorských družstev v kategoriích muži a ženy 50+ a 65+ i za účasti několika hráčů z našeho kraje. Jako členka družstva Czech Republic Women přivezla stříbrnou medaili za druhé místo v kategorii 65+ Marie Sunková (ŠK Líne) s nejlepším partiovým ziskem (4,5 z 8 partiií +1xbye) v družstvu. Podrobnosti a výsledky najdete na stránkách ŠSČR (https://www.chess.cz/dve-zlata-pro-ceske-sachy-z-mistrovstvi-evropy-seniorskych-druzstev/).… Číst dále »Mistrovství Evropy seniorských družstev
  • Vydány propozice KP jednotlivců, blesk a blesk družstev
    Byly vydány propozice KP jednotlivců, KP jednotlivců v bleskovém šachu a KP družstev v bleskovém šachu. Podrobnosti naleznete v kalendáři.
  • Aktuální informace STK
    Na stránce STK v sekci Dokumenty naleznete aktuální rozpis krajských soutěží družstev na novou sezónu 2021/22. Zároveň byl vyhlášen konkurz na pořadatele krajských přeborů seniorů, juniorů, v bleskovém šachu a v bleskovém šachu družstev .